21 October 2021
  • 21 October 2021

Divizia Cadeti Feminin 2020/2021

By on 18 March 2021 0 4333 Views

 

CSS Sighetu Marmației (T)

CTF Mihai I București

CSM București

Turneul final

Sighetu Marmatiei

26-30.05.2021

Clasament

Rezultate

CS Dinamo București

 

 

CSS Bega Timișoara

CSU Medicina CNUE Tg Mureș

 

Semifinal 1

Clasament

Rezultate

 

CSS Focșani (T)

CSS Bacău 

CSS Alexandria

CTF Mihai I București

 

 

Semifinal 2

Clasament

Rezultate

 

CSS Târgoviște (T)

CSM București

CSS 2 București

CSS Tulcea

 

Semifinal 3

Clasament

Rezultate

 

ACS Bravol Brașov (T)

CSS Medgidia

CS Dinamo București

LPS Viitorul Pitești

Semifinal 4

Clasament

Rezultate

 

CSS Bega Timișoara (T)

CSS Lugoj

LPS Cetate Deva

CSS Caransebeș

 

Semifinal 5

Clasament

Rezultate

 

CSS Sighetu Marmației (T)

CSS Blaj

CSS 2 Baia Mare

ACS Silvania Sport

 

Semifinal 6 

Clasament

Rezultate

 

CSU Medicina CNUE Tg Mureș (T)

LPS Bihorul Oradea

CSS A. Iancu Ștei

ACS Juvenil NT Brașov

 

Seria A 

Clasament

Rezultate

CSS Focșani (T1)

CSS Bacău (T2)

CSS Botoșani

 

 

Seria B 

Clasament

Rezultate

ACS Juvenil NT Brașov (T1, T2)

CSS Târgoviște

ACS Sport Plus Braila

LPS Viitorul Pitești

 

Seria C 

Clasament

Rezultate

CS Medgidia (T1, T2)

CS Năvodari

CSS Tulcea

CSS Alexandria

Seria D 

Clasament

Rezultate

CS Dinamo București (T1, T2)

CSS 2 București

ACS Ex 4 Volei București

CTF Mihai 1 București

Seria E 

Clasament

Rezultate

ACS Bravol Brașov (T1)

CSS 6 București

CSM București

CS Lumina Wolves Sport București (T2)

Seria F 

Clasament

Rezultate

CS Victoria Nădlac (T1)

LPS Cetate Deva (T2)

CSS Târgu Mureș

 

Seria G 

Clasament

Rezultate

CSS Bega Timișoara (T1, T2)

CSM Timișoara

CSS Lugoj

CSS Caransebeș

Seria H 

Clasament

Rezultate

LPS Bihorul Oradea (T1)

CS Westar Arad (T2)

CSS A. Iancu Stei

CS Ocna Mureș

Seria I 

Clasament

Rezultate

CSS Sighetul Marmației (T1)

ACS Silvania Sport (T2)

CSS 2 Baia Mare

ACS Pro Volei Bistrița

Seria J 

Clasament

Rezultate

CSS Blaj (T1)

CSU Medicina CNUE Tg. Mureș (T2)

CSS Târnăveni

CS Atomic Blaj

T1= Turneul 1

T2= Turneul 2

Turneul 1 în perioada 26-28.03.2021

Turneul 2 în perioada 16-18.04.2021

– Se califică pentru Faza Semifinală echipele clasate pe primele 2 locuri din fiecare serie si cele mai bune 4 echipe de pe locul III din seriile de patru echipe. Perioada 14-16.05.2021

– Se califică pentru Faza Finală echipele clasate pe primul loc din seriile semifinale. Perioada 26-30.05.2021