6 May 2021
  • 6 May 2021

Turneul 2 CF 16-18.04.2021

By on 14 April 2021 0 872 Views

T2A CF 16-18.04.21 BACAU

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
17:00 16.04.21 CSS Focșani CSS Bacău 2:3 25:23 25:22 11:25 18:25 9:15 Suhan I. Tifrea P.
11:00 18.04.21 CSS Bacău CSS Botoșani 3:0 25:20 25:13 25:14 Tifrea P. Suhan I.
12:00 17.04.21 CSS Focșani CSS Botoșani 3:1 20:25 25:15 25:19 25:14 Tifrea P. Suhan I.

T2B CF 16-18.04.21 BRASOV JUVENIL

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
18:00 16.04.21 ACS Juvenil NT Brașov LPS Viitorul Pitești 3:1 25:18 25:9 20:25 25:14 Casvean A. Anghel A.
15:00 16.04.21 CSS Târgoviște ACS Sport Plus Braila 3:1 25:15 23:25 25:19 25:7 Anghel A. Casvean A.
11:00 17.04.21 LPS Viitorul Pitești ACS Sport Plus Braila 3:2 25:15 23:25 19:25 25:19 15:6 Casvean A. Anghel A.
14:00 17.04.21 ACS Juvenil NT Brașov CSS Târgoviște 0:3 14:25 11:25 4:25 Anghel A. Casvean A.
10:00 18.04.21 CSS Târgoviște LPS Viitorul Pitești 3:0 25:20 25:9 25:16 Casvean A. Anghel A.
13:00 18.04.21 ACS Sport Plus Braila ACS Juvenil NT Brașov 1:3 15:25 25:20 20:25 19:25 Anghel A. Casvean A.

T2C CF 16-18.04.21 MEDGIDIA

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
18:00 17.04.21 CS Medgidia CSS Alexandria 3:1 25:9 14:25 25:19 25:19 Manole C. Stanculet C.
15:00 17.04.21 CS Năvodari CSS Tulcea 0:3 8:25 15:25 20:25 Stanculet C. Manole C.
10:00 18.04.21 CSS Alexandria CSS Tulcea 3:0 25:20 25:21 25:17 Stanculet C. Manole C.
13:00 18.04.21 CS Medgidia CS Năvodari 3:0 25:6 25:7 25:5 Stanculet C. Manole C.
15:00 16.04.21 CS Năvodari CSS Alexandria 0:3 10:25 5:25 19:25 Manole C. Stanculet C.
18:00 16.04.21 CSS Tulcea CS Medgidia 0:3 14:25 22:25 14:25 Stanculet C. Manole C.

T2D CF 16-18.04.21 DINAMO

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
15:30 18.04.21 CS Dinamo București CTF Mihai 1 București 1:3 19:25 25:21 19:25 13:25 Dascalu C. Robescu V.
13:30 18.04.21 CSS 2 București ACS Ex 4 Volei București 3:0 25:19 25:14 25:20 Robescu V. Dascalu C.
13:00 17.04.21 CTF Mihai 1 București ACS Ex 4 Volei București 3:0 25:13 25:7 25:20 Robescu V. Dascalu C.
15:00 17.04.21 CS Dinamo București CSS 2 București 3:0 25:19 25:10 25:20 Dascalu C. Robescu V.
16:00 16.04.21 CSS 2 București CTF Mihai 1 București 0:3 9:25 16:25 18:25 Robescu V. Dascalu C.
18:00 16.04.21 ACS Ex 4 Volei București CS Dinamo București 0:3 20:25 7:25 6:25 Dascalu C. Robescu V.

T2E CF 16-18.04.21 LUMINA BUC

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
18:00 16.04.21 ACS Bravol Brașov CS Lumina Wolves Sport București 3:0 25:10 25:13 25:11 Drugau C. Tolbaru S.
15:30 16.04.21 CSS 6 București CSM București 0:3 11:25 12:25 6:25 Tolbaru S. Drugau C.
14:00 18.04.21 CS Lumina Wolves Sport București CSM București 0:3 7:25 4:25 6:25 Drugau C. Tolbaru S.
11:00 18.04.21 ACS Bravol Brașov CSS 6 București 3:1 25:17 25:23 24:26 28:26 Tolbaru S. Drugau C.
14:00 17.04.21 CSS 6 București CS Lumina Wolves Sport București 0:3 17:25 21:25 24:26 Tolbaru S.
11:00 17.04.21 CSM București ACS Bravol Brașov 3:1 25:16 25:15 27:29 25:15 Tolbaru S.

T2F CF 16-18.04.21 DEVA

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
17:00 19.04.21 CS Victoria Nădlac LPS Cetate Deva 0:3 17:25 14:25 16:25 Costea R. Bota B.
LPS Cetate Deva CSS Târgu Mureș
CS Victoria Nădlac CSS Târgu Mureș

T2G CF 16-18.04.21 TIMISOARA

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
12:00 18.04.21 CSS Bega Timișoara CSS Caransebeș 3:0 25:13 25:13 25:13 Ilutiu G. Nedelea D.
10:00 18.04.21 CSM Timișoara CSS Lugoj 0:3 14:25 15:25 17:25 Nedelea D. Ilutiu G.
10:00 17.04.21 CSS Caransebeș CSS Lugoj 1:3 12:25 25:21 16:25 24:26 Ilutiu G. Nedelea D.
12:00 17.04.21 CSS Bega Timișoara CSM Timișoara 3:0 25:11 25:7 25:12 Nedelea D. Ilutiu G.
15:00 16.04.21 CSM Timișoara CSS Caransebeș 0:3 20:25 16:25 18:25 Ilutiu G. Nedelea D.
17:00 16.04.21 CSS Lugoj CSS Bega Timișoara 0:3 23:25 18:25 18:25 Nedelea D. Ilutiu G.

T2H CF 16-18.04.21 ARAD

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
12:00 16.04.21 LPS Bihorul Oradea CS Ocna Mureș 3:0 25:11 25:10 25:10 Sopa I. Vasiu S.
10:00 16.04.21 CS Westar Arad CSS A. Iancu Stei 1:3 19:25 30:28 17:25 19:25 Vasiu S. Sopa I.
10:00 17.04.21 CS Ocna Mureș CSS A. Iancu Stei 0:3 18:25 15:25 10:25 Vasiu S. Sopa I.
12:00 17.04.21 LPS Bihorul Oradea CS Westar Arad 3:1 25:23 22:25 25:22 25:13 Sopa I. Vasiu S.
11:00 18.04.21 CS Westar Arad CS Ocna Mureș 3:0 25:9 25:12 25:14 Sopa I. Vasiu S.
9:00 18.04.21 CSS A. Iancu Stei LPS Bihorul Oradea 3:0 25:8 25:17 25:12 Vasiu S. Sopa I.

T2I CF 16-18.04.21 SILVANIA

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
15:00 16.04.21 CSS Sighetu Marmației ACS Pro Volei Bistrița 3:0 25:10 25:12 25:19 Dragan A. Ghiurco R.
18:00 16.04.21 ACS Silvania Sport CSS 2 Baia Mare 0:3 23:25 22:25 16:25 Ghiurco R. Dragan A.
15:00 17.04.21 ACS Pro Volei Bistrița CSS 2 Baia Mare 0:3 12:25 16:25 13:25 Dragan A. Ghiurco R.
17:00 17.04.21 CSS Sighetu Marmației ACS Silvania Sport 1:3 22:25 19:25 25:13 20:25 Ghiurco R. Dragan A.
14:15 18.04.21 ACS Silvania Sport ACS Pro Volei Bistrița 3:0 25:8 25:16 25:10 Ghiurco R. Dragan A.
11:00 18.04.21 CSS 2 Baia Mare CSS Sighetu Marmației 2:3 26:24 25:22 19:25 11:25 14:16 Dragan A. Ghiurco R.

T2J CF 16-18.04.21 TG MURES

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
14:00 16.04.21 CSS Blaj CS Atomic Blaj 3:0 25:14 25:19 25:16 Bardasan B. Bardasan A.
CSU Medicina CNUE Tg. Mureș CSS Târnăveni
CS Atomic Blaj CSS Târnăveni
12:00 17.04.21 CSS Blaj CSU Medicina CNUE Tg. Mureș 0:3 21:25 20:25 14:25 Bardasan A. Bardasan B.
17:00 15.04.21 CSU Medicina CNUE Tg. Mureș CS Atomic Blaj 3:0 25:9 25:13 25:21 Veres I. Bardasan A.
CSS Târnăveni CSS Blaj