25 June 2021
  • 25 June 2021
  • Home
  • Noutati
  • Rezultate turneul 1 minivolei feminin și masculin

Rezultate turneul 1 minivolei feminin și masculin

By frvolei_admin on 14 May 2021
0 1490 Views

T1A MVM 15-16.05.21 Bacau

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
9:30 6001 15.05.21 CSS Bacău CSS N.Gane Fălticeni 2 `0:3 10:25 9:25 7:25 Vrinceanu I.
11:00 6002 15.05.21 CSS Botoşani CSS N.Gane Fălticeni 1 0:3 7:25 8:25 17:25 Vrinceanu I.
16:30 6003 15.05.21 CSS N.Gane Fălticeni 2 CSS N.Gane Fălticeni 1 1:3 25:17 18:25 14:25 18:25 Vrinceanu I.
18:30 6004 15.05.21 CSS Bacău CSS Botoşani 3:0 25:10 25:12 25:21 Vrinceanu I.
10:00 6005 16.05.21 CSS Botoşani CSS N.Gane Fălticeni 2 0:3 18:25 19:25 5:25 Vrinceanu I.
11:30 6006 16.05.21 CSS N.Gane Fălticeni 1 CSS Bacău 3:0 25:18 25:14 25:11 Vrinceanu I.

T1B MVM 15-16.05.21 Bucuresti

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
12:00 6013 15.05.21 CSM Bucureşti 1 CSS-CS Arcada Galaţi 3:1 25:3 25:18 20:25 25:14 Cocos T.
9:30 6014 15.05.21 CSM Bucureşti 2 CSS Tulcea 1:3 15:25 15:25 25:10 19:25 Cocos T.
17:00 6015 15.05.21 CSS-CS Arcada Galaţi CSS Tulcea 0:3 10:25 15:25 18:25 Cocos T.
14:30 6016 15.05.21 CSM Bucureşti 1 CSM Bucureşti 2 3:0 25:4 25:8 25:17 Cocos T.
11:30 6017 16.05.21 CSM Bucureşti 2 CSS-CS Arcada Galaţi 1:3 25:4 16:25 9:25 18:25 Cocos T.
9:00 6018 16.05.21 CSS Tulcea CSM Bucureşti 1 0:3 25:27 13:25 14:25 Cocos T.

T1C MVM 15-16.05.21 Zalau

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
6025 15.05.21 CSS Zalău -
10:00 6026 15.05.21 CS Westar Arad CS Ocna Mureş 3:2 25:16 25:4 1:25 13:25 15:13 Bujor M.
6027 15.05.21 - CS Ocna Mureş
11:30 6028 15.05.21 CSS Zalău CS Westar Arad 3:1 25:6 8:25 25:15 25:20 Bujor M.
6029 16.05.21 CS Westar Arad -
16:30 6030 16.05.21 CS Ocna Mureş CSS Zalău 2:3 16:25 2:25 25:9 25:22 11:15 Bujor M.

T1D MVM 15-16.05.21 Baia Mare

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
10:00 6042 15.05.21 CSS Viitorul Cluj CSS 2 Baia Mare 0:3 12:25 13:25 11:25 Muth S.
17:00 6040 15.05.21 CSS 2 Baia Mare LPS Bistriţa 3:0 25:14 25:6 25:22 Muth S.
15:00 6038 15.05.21 LPS Bistriţa CSS Viitorul Cluj 2:3 25:16 25:18 9:25 20:25 10:15 Muth S.
6037 - CSS 2 Baia Mare -
6039 - - CSS Viitorul Cluj
6041 - LPS Bistriţa -

T1A MVF 15-16.05.21 Constanta

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
12:30 4001 15.05.21 Acad. Volei Tomis Constanţa CSA Axiopolis Sport Cernavodă 3:0 25:16 25:19 25:10 Asarian S.
10:00 4002 15.05.21 LPS Brăila CSS Buzău 3:1 25:22 25:14 11:25 25:9 Asarian S.
16:30 4003 15.05.21 CSA Axiopolis Sport Cernavodă CSS Buzău 0:3 17:25 11:25 12:25 Asarian S.
19:00 4004 15.05.21 Acad. Volei Tomis Constanţa LPS Brăila 3:1 25:16 22:25 25:10 25:19 Asarian S.
10:00 4005 16.05.21 LPS Brăila CSA Axiopolis Sport Cernavodă 3:1 25:12 25:20 14:25 25:16 Asarian S.
12:30 4006 16.05.21 CSS Buzău Acad. Volei Tomis Constanţa 1:3 23:25 9:25 25:16 18:25 Asarian S.

T1B MVF 15-16.05.21 Mioveni

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
9:30 4013 15.05.21 CS Dacia Mioveni 2012 ACS Kids Tâmpa Braşov 3:2 25:21 19:25 21:25 25:19 15:10 Georgescu A.
12:30 4014 15.05.21 CS Muscel Câmpulung ASC Juvenil N.T. Braşov 3:1 26:24 25:9 11:25 25:14 Georgescu A.
18:30 4015 15.05.21 ACS Kids Tâmpa Braşov ASC Juvenil N.T. Braşov 3:0 25:10 25:9 25:23 Georgescu A.
15:30 4016 15.05.21 CS Dacia Mioveni 2012 CS Muscel Câmpulung 1:3 10:25 21:25 25:17 23:25 Georgescu A.
13:00 4017 16.05.21 CS Muscel Câmpulung ACS Kids Tâmpa Braşov 3:2 25:12 25:19 8:25 20:25 15:5 Georgescu A.
10:00 4018 16.05.21 ASC Juvenil N.T. Braşov CS Dacia Mioveni 2012 1:3 18:25 18:25 25:16 19:25 Georgescu A.

T1C MVF 15-16.05.21 Craiova

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
13:00 4025 15.05.21 CSV Craiova CSM Bucureşti 3:1 25:9 25:15 20:25 25:13 Dumitrescu C.
10:00 4026 15.05.21 CNNT Craiova CS Dinamo Bucureşti 3:2 20:25 25:21 19:25 25:16 15:7 Dumitrescu C.
16:30 4027 15.05.21 CSM Bucureşti CS Dinamo Bucureşti 3:0 20:25 9:25 22:25 Dumitrescu C.
19:00 4028 15.05.21 CSV Craiova CNNT Craiova 3:0 25:4 25:6 25:19 Dumitrescu C.
10:00 4029 16.05.21 CNNT Craiova CSM Bucureşti 0:3 21:25 8:25 12:25 Dumitrescu C.
13:00 4030 16.05.21 CS Dinamo Bucureşti CSV Craiova 0:3 4:25 23:25 10:25 Dumitrescu C.

T1D MVF 15-16.05.21 Oradea

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
10:00 4037 15.05.21 ACS Super Volei 2017 Oradea CS Şoimii Lipova 3:1 25:5 25:19 13:25 25:13 Kovacs Z.
12:30 4038 15.05.21 CSS Caransebeş CSS Bega Timişoara 0:3 10:25 19:25 11:25 Kovacs Z.
17:30 4039 15.05.21 CS Şoimii Lipova CSS Bega Timişoara 3:2 25:15 25:5 3:25 22:25 15:9 Kovacs Z.
15:30 4040 15.05.21 ACS Super Volei 2017 Oradea CSS Caransebeş 3:0 25:3 30:28 25:21 Kovacs Z.
`12:30 4041 16.05.21 CSS Caransebeş CS Şoimii Lipova 1:3 5:25 14:25 25:9 8:25 Kovacs Z.
10:00 4042 16.05.21 CSS Bega Timişoara ACS Super Volei 2017 Oradea 1:3 15:25 15:25 31:29 14:25 Kovacs Z.

T1E MVF 15-16.05.21 Blaj

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
10:00 4049 15.05.21 ACS Atomic Blaj ACS Alpha Sport Team Sibiu 2 0:3 16:25 21:25 6:25 Costea R.
13:00 4050 15.05.21 LPS Cetate Deva ACS Alpha Sport Team Sibiu 1 3:1 25:2 25:17 13:25 25:7 Costea R.
16:00 4051 15.05.21 ACS Alpha Sport Team Sibiu 2 ACS Alpha Sport Team Sibiu 1 3:0 25:7 25:18 25:16 Costea R.
19:00 4052 15.05.21 ACS Atomic Blaj LPS Cetate Deva 3:1 25:11 25:11 7:25 25:18 Costea R.
10:00 4053 16.05.21 LPS Cetate Deva ACS Alpha Sport Team Sibiu 2 0:3 7:25 10:25 22:25 Costea R.
13:00 4054 16.05.21 ACS Alpha Sport Team Sibiu 1 ACS Atomic Blaj 1:3 10:25 4:25 25:1 12:25 Costea R.
  Noutati