20 September 2021
  • 20 September 2021
  • Home
  • Noutati
  • Rezultate turneul 2 minivolei feminin și masculin

Rezultate turneul 2 minivolei feminin și masculin

By frvolei_admin on 29 May 2021
0 1970 Views

T2A MVM 29-30.05.21 Bacau

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
10.00 6007 29.05.21 CSS Bacău CSS N.Gane Fălticeni 2 1:3 8:25 13:25 25:22 7:25 Tifrea P.
12.00 6008 29.05.21 CSS Botoşani CSS N.Gane Fălticeni 1 0:3 12:25 11:25 16:25 Tifrea P.
16.30 6009 29.05.21 CSS N.Gane Fălticeni 2 CSS N.Gane Fălticeni 1 1:3 19:25 21:25 25:17 23:25 Vranceanu I.
18.00 6010 29.05.21 CSS Bacău CSS Botoşani 3:2 5:25 25:20 25:7 22:25 16:14 Vranceanu I.
09.30 6011 30.05.21 CSS Botoşani CSS N.Gane Fălticeni 2 0:3 14:25 18:25 10:25 Tifrea P.
11.00 6012 30.05.21 CSS N.Gane Fălticeni 1 CSS Bacău 3:0 28:26 25:1 25:11 Tifrea P.

T2B MVM 29-30.05.21 Bucuresti

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
12.00 29.05.21 CSM Bucureşti 1 CSS-CS Arcada Galaţi 3:1 25:4 25:10 20:25 25:19 Cocos T.
09.30 29.05.21 CSM Bucureşti 2 CSS Tulcea 0:3 15:25 10:25 17:25 Cocos T.
17.00 29.05.21 CSS-CS Arcada Galaţi CSS Tulcea 1:3 25:19 11:25 18:25 11:25 Cocos T.
14.30 29.05.21 CSM Bucureşti 1 CSM Bucureşti 2 3:1 25:14 25:11 7:25 25:6 Cocos T.
11.30 30.05.21 CSM Bucureşti 2 CSS-CS Arcada Galaţi 1:3 25:8 10:25 23:25 21:25 Cocos T.
09.00 30.05.21 CSS Tulcea CSM Bucureşti 1 0:3 23:25 20:25 22:25 Cocos T.

T2C MVM 29-30.05.21 Arad

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
CSS Zalău -
10.00 29.05.21 CS Westar Arad CS Ocna Mureş 1:3 30:32 25:9 8:25 14:25 Miculescu A.
- CS Ocna Mureş
12.00 29.05.21 CSS Zalău CS Westar Arad 3:2 22:25 18:25 25:13 25:15 15:11 Miculescu A.
CS Westar Arad -
16.00 29.05.21 CS Ocna Mureş CSS Zalău 1:3 22:25 3:25 25:8 18:25 Miculescu A.

T2D MVM 29-30.05.21 Bistrita

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
13.15 29.05.21 CSS Viitorul Cluj CSS 2 Baia Mare 0:3 3:25 16:25 18:25 Muth S.
14.35 29.05.21 CSS 2 Baia Mare LPS Bistriţa 3:0 25:19 25:14 25:18 Muth S.
10.30 29.05.21 LPS Bistriţa CSS Viitorul Cluj 2:3 28:26 29:27 22:25 18:25 13:15 Muth S.
- CSS 2 Baia Mare -
- - CSS Viitorul Cluj
- LPS Bistriţa -

T2A MVF 29-30.05.21 Constanta

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
12.30 29.05.21 Acad. Volei Tomis Constanţa CSA Axiopolis Sport Cernavodă 3:0 25:19 25:21 25:18 Asarian S.
10.00 29.05.21 LPS Brăila CSS Buzău 3:1 25:14 25:23 11:25 25:14 Asarian S.
16.30 29.05.21 CSA Axiopolis Sport Cernavodă CSS Buzău 1:3 5:25 25:23 12:25 7:25 Asarian S.
19.00 29.05.21 Acad. Volei Tomis Constanţa LPS Brăila 3:2 25:23 21:25 25:9 22:25 15:12 Asarian S.
10.00 30.05.21 LPS Brăila CSA Axiopolis Sport Cernavodă 3:2 25:12 25:22 14:25 20:25 15:3 Asarian S.
12.30 30.05.21 CSS Buzău Acad. Volei Tomis Constanţa 3:2 15:25 15:25 25:16 25:17 18:16 Asarian S.

T2B MVF 29-30.05.21 Juvenil Brasov

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
10.00 29.05.21 CS Dacia Mioveni 2012 ACS Kids Tâmpa Braşov 3:1 25:14 25:19 10:25 26:24 Casvean A.
13.00 29.05.21 CS Muscel Câmpulung ASC Juvenil N.T. Braşov 3:1 25:14 25:8 16:25 25:15 Casvean A.
19.00 29.05.21 ACS Kids Tâmpa Braşov ASC Juvenil N.T. Braşov 3:1 25:14 25:14 16:25 25:12 Casvean A.
16.00 29.05.21 CS Dacia Mioveni 2012 CS Muscel Câmpulung 2:3 12:25 14:25 26:24 25:19 9:15 Casvean A.
10.30 30.05.21 CS Muscel Câmpulung ACS Kids Tâmpa Braşov 3:1 25:22 25:14 13:25 25:12 Casvean A.
13.00 30.05.21 ASC Juvenil N.T. Braşov CS Dacia Mioveni 2012 1:3 25:22 26:28 22:25 12:25 Casvean A.

T2C MVF 29-30.05.21 CNNT Craiova

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
13.30 29.05.21 CSV Craiova CSM Bucureşti 3:1 18:25 25:13 25:7 25:18 Nedelea D.
10.30 29.05.21 CNNT Craiova CS Dinamo Bucureşti 3:1 25:17 23:25 25:7 25:12 Nedelea D.
16.30 29.05.21 CSM Bucureşti CS Dinamo Bucureşti 3:0 25:14 25:8 25:21 Nedelea D.
18.30 29.05.21 CSV Craiova CNNT Craiova 3:0 25:15 25:6 25:21 Nedelea D.
10.00 30.05.21 CNNT Craiova CSM Bucureşti 3:2 25:18 25:18 14:25 29:31 16:14 Nedelea D.
13.10 30.05.21 CS Dinamo Bucureşti CSV Craiova 1:3 18:25 25:18 3:25 20:25 Nedelea D.

T2D MVF 29-30.05.21 Caransebes

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
10.00 29.05.21 ACS Super Volei 2017 Oradea CS Şoimii Lipova 3:1 7:25 25:15 25:5 25:23 Vasiu S.
12.00 29.05.21 CSS Caransebeş CSS Bega Timişoara 0:3 10:25 24:26 12:25 Vasiu S.
15.00 29.05.21 CS Şoimii Lipova CSS Bega Timişoara 3:0 25:21 25:12 25:22 Vasiu S.
17.00 29.05.21 ACS Super Volei 2017 Oradea CSS Caransebeş 3:0 25:7 25:22 25:19 Vasiu S.
10.00 30.05.21 CSS Caransebeş CS Şoimii Lipova 1:3 11:25 23:25 25:13 7:25 Vasiu S.
12.00 30.05.21 CSS Bega Timişoara ACS Super Volei 2017 Oradea 0:3 18:25 12:25 15:25 Vasiu S.

T2E MVF 29-30.05.21 Deva

Ora Joc Data Echipa 1 Echipa 2 Seturi 1 2 3 4 5 A1 A2 Obs.
12.00 29.05.21 ACS Atomic Blaj ACS Alpha Sport Team Sibiu 2 1:3 13:25 5:25 25:11 17:25 Bota B.
10.00 29.05.21 LPS Cetate Deva ACS Alpha Sport Team Sibiu 1 3:0 25:4 25:14 25:12 Bota B.
16.00 29.05.21 ACS Alpha Sport Team Sibiu 2 ACS Alpha Sport Team Sibiu 1 3:1 25:11 22:25 25:19 25:5 Bota B.
18.00 29.05.21 ACS Atomic Blaj LPS Cetate Deva 3:1 25:10 25:9 4:25 25:16 Bota B.
12.00 30.05.21 LPS Cetate Deva ACS Alpha Sport Team Sibiu 2 1:3 11:25 15:25 26:24 9:25 Bota B.
10.00 30.05.21 ACS Alpha Sport Team Sibiu 1 ACS Atomic Blaj 1:3 6:25 18:25 25:7 3:25 Bota B.
  Noutati